Křest CD – Milníky

Rádi bychom vás pozvali na nezapomenutelnou událost – křest našeho třetího alba od kapely Alchymie z Chlumce nad Cidlinou! Tato výjimečná událost se uskuteční v chlumecké sokolovně, kde odstartujeme také naše nové turné s názvem Milníky.

Datum křtu je pro nás nejen představením nového alba, ale také zahájením nové kapitoly v naší hudební kariéře. Připravte se na jedinečný večer plný vzrušující hudby a nezapomenutelných okamžiků.

Naše album přináší nový pohled na naši tvorbu a představuje sklady plné vášně a energie. Chceme, aby náš hudební svět spojil lidi, a právě na křtu alba vám chceme tuto zkušenost představit v plné kráse.

Na této speciální události se můžete těšit nejen na nás, ale také na hosty, kteří udělají tento večer ještě výjimečnějším. Kromě našeho vystoupení se na pódiu objeví i kapely Martyho Bandu a Crossband, které dodají večeru další rozměr různorodosti a talentu.

Těšíme se, že vás uvidíme na tomto nezapomenutelném setkání hudby a lidí. Vstupte do našeho hudebního světa a zažijte s námi začátek nové éry!

Pro zakoupení vstupenek navštivte prosím [Ticketstream]https://www.ticketstream.cz/akce/alchymie-173245.

Nashledanou na křtu alba Milníky!

Oblíbené články

Sociální sítě

Získejte nejnovější aktualizace

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

Žádný spam, oznámení pouze o nových produktech, aktualizacích.