Radegast líheň 2016

29.03.2016 18:02

Ahoj!:))

Chceme poděkovat za krásný třetí rok po boku Vás všech!

Takže, postupem do čtvrtfinále kde je 24 ze 465 přihlášených kapel v Radegast Líhni našemu Chlumci zas takovou ostudu neděláme, né?:))

Za včerejší Olomouc, díky moc. Byl to opravdu zážitek. Poznání dalších super kapel co u nás máme, děkujeme, že dáváte Alchymii šanci.
Děkujeme i pivovaru Radegast, není to pro nás jen soutěž, ale otevření dvěří do super klubů a míst, námi zatím nepoznaných.:)

Díky moc!

Kluci z p(á)rku:))

 http://www.lihen.cz/program.html 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=999045700133304&id=322166751154539&fref=nf

Článek od pořadatele:

Známe všech 24 čtvrtfinalistů!

Po čtyřiadvaceti základních kolech se z 465-ti kapel vykrystalizovalo 24 nejlepších a my tedy známe všechny čtvrtfinalisty!!! Poslední základní kola ale měla opravdu zajímavé osudy...

Celkem 24 základních kol prověřilo zdatnost hudebníků a my už známe všechny postupující. Ve čtvrtek se k dvaceti již jistým přiřadila následující čtveřice: Kto Chce Čo Chce (Bratislava, SK) z Jazz clubu, Thieves in Streets (Bílovec) z ostravského klubu Barrák, Alchymie (Chlumec n. Cidlinou) z olomouckého Bounty Rock Café a Ampli Fire (Stonava, Karviná) z třineckého klubu Barrocko. Zajímavostí tohoto kola pak bylo hned několik. Nepříjemná (na poslední chvíli oznámená) byla neúčast polské kapely Żółta Febra v havířovském Jazz clubu, za kterou už nebyl čas zajistit náhradu. Přesto havířovský klub nezklamal a i ve dvou kapelách šlo o skvělý koncert, v němž nakonec nad místními havířovskými borci před burácejícím publikem borci zvítězila jmenovaná slovenská parta Kto Chce Čo Chce. Další zvláštnost kola zaznamenalo třinecké Barrocko. Tři kapely, které se zde setkaly, byly v podstatě každá z jiné generace!!! Všechny tři ale byly skvělé! Nakonec se porota rozhodla pro zástupce nejmladší generace Ampli Fire. Jejich mladistvý drive, sehranost i vyhranost byla cítit všude. Dokázali bychom poslat dál všechny tři kapely, ale to jaksi nejde... Také další dva kluby mají za sebou velmi podařené a zajímavé koncerty (olomoucký prý patřil k nejlepším v historii; v Ostravě zase zvítězil náhradník, který soutěž pojal jako veřejnou zkoušku a část kapely ani nevěděla, že soutěží... :-)). Prostě skvělé poslední základní kolo a my už nyní skládáme program čtvrtfinále.

V této chvíli byli všichni soutěžící osloveni s termíny čtvrtfinálových kol, která proběhnou ve všech klubech ve stejný den opět tradičně ve čtvrtek a opět budou proti sobě nasazeny vždy tři skupiny, z nichž jedna postoupí do semifinále. Odtud je už jen krůček do Velkého finále soutěže, které se koná 23. dubna v Havířově za účasti Patrona soutěže – skupiny Abraxas. Ale to je v této chvíli ještě daleko – nyní vás všechny zveme na sedmou večerní v poslední březnový čtvrtek do klubů, aby jste podpořili opravdu velmi zajímavé amatérské skupiny v prvním čtvrtfinálovém kole.

Rovněž neváhejte a soutěžte v sekci Soutěže pro fans, kde se tentokrát hrálo o karton piva Radegast!!! Pro milovníky tekutého chleba pak připravujeme i další soutěž o pivo Radegast Ryze hořká 12, která se bude konat na semifinálových kolech a na finále, ale o tom zase příště...

Kontakt

Alchymie Petr Zborník - 774 183 771
Jan Přerovský - 775 030 670
Alchymie.kapela@seznam.cz