Plány pro rok 2017

13.03.2017 19:01

  Ahoj přátelé,

 na malou chvíli, jsme se z pódií přesunuli ke kulatému stolu, abychom pro vás a pro nás vymysleli něco nového a tím tak posunuli naši flotilu dále od přístavu. Lana jsou uvolněna a my tak s radostí můžeme říci, co nás v blízké době čeká na cestách po hudebním moři.
 Nedávno jsme, věříme, že úspěšně, natočili písničku pro kapelu Komunál, která se objeví na jejich dvojalbu a bude v repertoáru coverů hned vedle zvučných jmen, jako jsou například Dymytry, Walda gang, Harlej, Doga a mnoha dalších. Písničku jsme předělali podle našich představ a vy ji tak již od 1. 4. 2017 můžete slyšet právě na novém, výročním albu skupiny Komunál.
 Dále se chystáme do studia, abychom natočili singl, který poté podpoříme videoklipem, na který již nyní probíhají přípravy v plné proudu. Máme velkou radost, že nás v tomto rozhodnutí podporují a jsou ochotni spolupracovat lidé, jejichž účasti si mimořádně vážíme! O co půjde, kdo to bude a jakou písničku vyšleme jako další singl, se nechte překvapit.
 Dříve, než červenec vystřídá srpen, se Vám představíme s druhou řadovou deskou Drž se mě!, kterou spolu polijeme a oslavíme kde jinde než na domácí půdě!
Koncerty pro nadcházející čas netrpělivě čekají na zveřejnění. Kde se můžeme vidět a kdy budeme spolu plout proti proudu, se dozvíte už brzy.
S pozdravem a díkem,

Alchymie

Přípravám do studia se nemůže vyhnout ani neděle. ;-) "Drž se mě"

Psaní scénáře je docela sranda!:)

Kontakt

Alchymie Petr Zborník - 774 183 771
Jan Přerovský - 775 030 670
Alchymie.kapela@seznam.cz